4 Mayıs 2016 Çarşamba

Dogru Web Tasarimi

Kaliteli Web Tasarım

DWT olarak İstanbul ofisimizde Zeytinburnu İstanbul başta olmak üzere özel web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web yazılımı ve seo hizmetleri de sunmaktayız.

Kaliteli Web Tasarım Nedir?

Kaliteli Web Tasarımı standartların üstünde, sizler için en iyi özellikleri sunduğumuz web hizmetidir. Bir web sayfası oluştururken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice araştırılması ve amaca uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir konudur. Kaliteli Web Tasarımı, alan adıyla, hostingiyle, web yazılımıyla bir bütün olmalı ve sunulacak içeriğe göre belirlenmelidir. Örnek olarak domain seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok fazla seo maliyetleri çıkacaktır. Web programın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde kalacak ve arama motorları tarafından görülemeyecektir.

Doğru Web Tasarımı İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kaliteli Web Tasarım için yukarıda saydığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( bilgisayar, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo özelliğinin olmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm tarayıcılara uyumlu çalışmasına ve hatasız çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunun dışında sürekli kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en özel ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder